Servis

color-bar

Proč přijít k nám

Servis nás baví a děláme ho pořádně. Máme dlouholeté zkušenosti s přípravou vybavení jak pro rekreační tak i závodní sportovce a hlavně máme šikovné ruce. Na rozdíl od frekventovaných servisů v lyžařských centrech máme i v plné sezóně více času na vaše vybavení a to tak dostane lepší péči. A vy nemusíte den na horách trávit postáváním před mistním servisem.

Kdy lyže potřebují servis

Prakticky kdykoliv si chcete maximalně užít ježdění, nejlépe si zajezdíte na dobře servisovaných lyžích, které jsou připravené s ohledem na výhled počasí a pravděpodobné podmínky. S jistotou se dá říct, že je vhodné lyžím dopřát odborný servis minimálně dvakrát ročně, tím prodloužíte životnost vašeho vybavení a dopřejete si více perfektních zážitků.

Jak se starat o lyže

Pokud nechcete nosit lyže do servisu před každým výletem za sněhem, je rozumnou volbou dopřát jim základní domácí péči. Voskování nebo úprava hran nejsou nijak časově náročné úkony, a veškerý sortiment nástrojů, vosků a vybavení pro domácí a pohotovstní servis značek TOKO a KUNZMANN můžete zakoupit u nás. Přijďte si vybrat, rádi vám poradíme.