Naše služby

color-bar

Servis na profesionálních strojích

Broušení skluznic a hran lyží, snowboardů na špičkových profesionálních strojích Montana. Základní servis vždy realizujeme do jednoho pracovního dne od přijetí zakázky.

Ruční opravy hran a skluznic

Ruční opravy skluznice, vytržených hran, lepení. Dále vám rádi upravíme hrany dle vašich specifických požadavků - tuning hran, individuální závodní úpravy.

Voskování a příprava vybavení

Provádíme jak voskování strojní, tak i ruční je možné objednat i hloubkové voskování pomocí infra záření. Provádíme napuštění skluznic, které prodlužuje jejich životnost a zlepšuje vlastnosti.

Seřízení a kontrola nastavení

Před sezónou je vhodné nechat odborně zkontrolovat nastavení vázání tak, aby odpovídalo aktuální hmotnosti. Prohlídkou lze take odhalit případné defekty a předcházet tak nehodám.

Prodej vosků a nářadí

Nabízíme kompletní sortiment vosků, brousků a dalšího servisního vybavení švýcarské firmy TOKO a německé firmy Kunzmann professional ski tools.

Poradenství

Potřebujete-li poradit ohledně servisu vosků nebo případně vybavení, jsme tu pro vás. Napište nám, zavolejte nebo se zastavte osobně. Rádi vám pomůžeme.

Diagnostika chodidel

Nabízíme diagnostiku chodidel na relevátoru a následné doporučení nejvhodnějšího produktu od firmy Sidas. Všechny jejich produkty jsou k zakoupení u nás v prodejně.