Lyže

NORDICA DOBRMANN SPITFIRE EDT 160 CM NORDICA DOBRMANN SPITFIRE EDT 160 CM

Skvělé allmountainové lyže vhodné pro pokročilé a sportovní lyžaře. Lyže fungují skvěle na ranní tvrdé sjezdovce i odpoledním měkkém sněhu.Lyže je určena na krátký a střední oblouk. Evo deska a EDT systém šetří značné množství lyžařovi energie a současně zvyšuje přenos síly. Technologie: Frontside Camrock- Rapid Race Profile: Agresivní profil špičky zaručuje jednodušší zahájení oblouku. Full Woodcore (celodřeněné jádro): Lyže vydrží i velkou zátěž. Evo Energy 2 Titanimu. Zaručuje vysoký výkon díky celodřevěnému jádru a dvěma vrstvám titanalu po celé délce lyže. Evo R CT EDT: Jedná se o prodlouženou desku pod vázání, která je uchycená šrouby k samotné lyži. Hlavní výhodou je umožnění volného průhybu lyže.

6 000,00 Kč
NORDICA DOBERMANN WORLD CUP 150 CM R12 ENERGY 2 TITANIUM  SL NORDICA DOBERMANN WORLD CUP 150 CM R12 ENERGY 2 TITANIUM SL

Lyže pro dynamickou jízdu v kratších až středních obloucích na upravené trati. Často nesou charakteristiky blízké k závodním lyžím pro slalom, ale konstrukčně jsou většinou uzpůsobené pro lyžaře nezávodní. V kategorii ale najdete i vysoce výkonné lyže. V délkách nad 150 cm se stávají vhodnými i pro střední oblouky (lehčím lyžařům nebo lyžařkám umožní i delší). Lyže jsou ve velice pěkném stavu . Závodní deska pod vázáním včetně tlumiče. Délka 150 cm . Rádius 12 M. 2x titanium výztuha. Skluznice navoskovaná včetně struktury.

5 990,00 Kč
NORDICA DOBERMANN WORLD CUP SL j 129 cm R9 NORDICA DOBERMANN WORLD CUP SL j 129 cm R9

Lyže pro dynamickou jízdu v kratších až středních obloucích na upravené trati. Často nesou charakteristiky blízké k závodním lyžím pro slalom, ale konstrukčně jsou většinou uzpůsobené pro lyžaře nezávodní. V kategorii ale najdete i vysoce výkonné lyže. V délkách nad 150 cm se stávají vhodnými i pro střední oblouky (lehčím lyžařům nebo lyžařkám umožní i delší). Lyže jsou ve velice pěkném stavu . Závodní deska pod vázáním . Délka 129 cm . Rádius 12 M. 2x titanium výztuha. Skluznice navoskovaná včetně struktury.

4 990,00 Kč
NORDICA DOBERMANN SLj  150 cm R10 m WORLD CUP NORDICA DOBERMANN SLj 150 cm R10 m WORLD CUP

5 990,00 Kč